پرش لینک ها

گامی موثر در مسیر تولید با احترام مضاعف به طبیعت

آگاهی از یک فرهنگ سازمانی سبز و برروز در یک شرکت، اداره و… می‌تواند بهره وری نیروهای انسانی آن سازمان یا شرکت را به شکل شگفت آوری توسعه دهد. نیروی انسانی یک شرکت همان اشخاصی هستند که از دستگاه های اداری استفاده می‌کنند و نوشابه سر می‌کشند! و سرانجام به سادگی کاغذهای بلااستفاده و بطری های خود را به سطل آشغال می‌اندازند بی توجه به آنکه از مزایای بازیافت چیزی بدانند و درباره این موضوع اندکی تأمل کنند.

با توجه با آنچه که در تحقیقات اخیر مجمع فعالان زیست محیطی صورت گرفته حدودا 85 الی ۹۰ درصد مواد موجود در ادارات و دفاتر شرکت های ایرانی امکان بازیافت دارند. بازیافت در محیط کار در نخستین قدم به دلیل کاهش گازهای گلخانه ای صورت نمی پذیرد بلکه هدف اصلی در قدم نخست کاهش در هزینه ها است.می بایست آگاه باشیم که ادراک مزایای بازیافت محتاج تکرار و یک نگرش بلند مدت است و ما این نگرش را به شما انتقال خواهیم داد که با بازیافت می‌توانید در بلند مدت تغییری شگرف در کسب و کار و حتی زندگی‌تان آغاز کنید. باید توجه داشت که تبدیل زباله به محصولات مفید و سازگار با محیط زیست به کاهش اثرات مضر زیست محیطی کمک شایانی می‌کند. عقیدده ما بر این است که با محافظت از منابع طبیعی و تلاش در جهت افزایش روند بازیافت، بشریت سود بیشتری خواهد برد.

با توجه به اهمیت مضاعف حفظ محیط زیست در عصرکنونی، گروه صنعتی کاشی تبریز در نظر دارد با تفکیک کارتن ها و شیرینگ محصولات از زباله در این حیطه نیز پیشرو باشد و برای کمک به نسل آینده گامی موثر بردارد. در همین راستا کمک به حفظ محیط زیست برگه هایی جهت توضیحات کامل در خصوص اهمیت موضوع و ارزش معنوی این عمل در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار گرفته است، که این کاغذ ها از جنس سنگ بوده و قابل بازگشت به طبیعت می باشد؛ و بدیهی ست هیچ درختی برای آن قربانی نشده است. امید به آن که این شرکت را در این راستا و برای تأمین آینده ای سبز یاری فرمایید.