پرش لینک ها
Environment

معرفی و جوایز اسامی شرکت کننده در نظرسنجی و حمایت از محیط زیست

محیط‌زیست سرمایه ملی است و برای نسل امروز و آینده امانتی گران بهایی است که در دستان ماست، سرمایه ای که محتاج حفاظت و صیانت همگانی بوده و فرهنگ سازی و آموزش در این راه اهمیت بسیاری دارد. فرهنگ حفاظت از محیط زیست و اهمیت به سلامت تنوع زیستی در ایران علیرغم تلاش های صورت گرفته همچنان به خوبی جا نیفتاده است و حتی در توصیف محیط زیست غالبا فضای سبز شهری، بوستان ها و درخت ها به تصور عموم مردم می‌رسد.

در این میان گاهی فعالیت های زیست محیطی و حفاظت از آن از سوی برخی افراد نوعی تفریح و سرگرمی‌قلمداد می شود و به فعالیت هایی همچون جمع‌آوری زباله‌ها از مناطق توریستی با لبخندی بر لب و نگاهی حقارت آمیز می‌نگرند ولی غافل از این واقعیت که همین حرکت ها است که به همه ما اجازه نفس کشیدن و تداوم حیات می‌دهد.

همه حامیان محیط زیست بدون توجه به تمام مشکلاتی که گریبانگیر جهان شده است به اهمیت ویژه آن تاکید دارند. اغلب آنها بر این باورند که محیط زیست در وضعیت بحرانی قرار گرفته است و اگر به موقع به داد آن نرسیم نخستین قربانیان این تخریب انسان ها خواهند بود. بسیاری بقدری غرق در زندگی سرمایه داری هستند که فراموش کرده اند زندگی انسان ها تا چه مقدار با محیط زیست گره خورده است.

گروه صنعتی کاشی تبریز هم در راستای اهمیت محیط زیست و حمایت از آن، از بین ارسال کنندگان فرم نظرسنجی و حمایت از محیط زیست در مورخ 1398/07/14 و در محل کارخانه گروه صنعتی کاشی تبریز برای اهدای جوایز به برندگان به شرح زیر صورت پذیرفت.

برندگان قرعه کشی فرم نظرسنجی
ردیف اسامی برندگان  شهر
1 سرکار خانم افرایم جعفرپور اردبیل
2 جناب آقای ابراهیم روحانی نوشهر
3 جناب آقای وریا هریری تبریز
4 جناب آقای فرزاد محب علی تهران
5 سرکار خانم عصمت مرادی گوهردشت کرج
6 جناب شمعدانی تهران
 

اسامی برندگان حمایت از محیط زیست

1 جناب آقای هانی صبحانی کرج
2 جناب آقای حمید نشرودی تهران