پرش لینک ها

کسب لوح در اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری

رضایت مشتری ، واکنشی است که در رفتار بلند مدت مشتری توسط شرکت بررسی می گردد و بعنوان ابزار مهمی در فعالیت بازاریابی در نظر گرفته می شود تا فعالیت خود را در ارتباط با مشتری مدیریت نماید . ارتباط با مشتری در کنار کیفیت می تواند عامل اثربخش بر رضایت مشتریان باشد؛ این ارتباط به ایجاد رابطه ای مثبت بین ایشان و سازمان کمک می نماید و از این رو تحقیق در این مورد بسیار مهم است .

 

سومین همایش ملی «نقش مدیران اقتصادی در پیشبرد اقتصاد مقاومتی و جهش تولید» تحت عنوان اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری ، دوشنبه سوم شهریورماه ٩٩، در تالار آبگینه وزارت امور خارجه برگزار شد . این همایش با همکاری انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان و با هدف قانون بهبود مستمر محیط کسب کار و توسعه اقتصادی بین تشکل ها و بنگاه های ایران و رعایت حقوق مصرف کنندگان ، تولیدات و خدمات ملی ، برگزار شد .

در این همایش موضوعات مهمی همچون آشنایی با تکنیک های جهانی تعامل با مشترین و ذینفعان بنگاه های اقتصادی ، تولیدی و خدماتی ، ارتقا سطح رضایتمندی و رسیدن به وفاداری مشتریان ، راهکارهای افزایش سهم بازار ، آشنایی با متد CRM و… بررسی شد .

با افتخار اعلام می دارد گروه صنایع کاشی تبریز در سومین همایش ملی نقش مدیران اقتصادی در پیشبرد اقتصاد ایران ، با رویکرد تجلیل از رهبران مشتری مدار و پاسخگو ، موفق به اخذ لوح رضایتمندی مشتری گردیده است.